skip to content

thoughts, mõtted, мысли

eelista eestimaist!!

Posted by kronja (kronja) on Apr 18 2010
thoughts, mõtted, мысли >>

toetan http://eelistaeestimaist.ee/ - eelistame eestimaist!!

tooks mõned näited ka, et kuidas oleks õige käituda ja elada.

  • apelsin? unusta ära. iga kord kui ostad apelsini või muud sihukest välisriigis kasvanud kraami toetad röövleid soojadelt maadelt, kes toovad siia oma paska ja soovivad sellega välja suretada meie ühiskonna ja selle tuleviku. söö porgandit, see on kah oranž.
  • riided? unusta ära. aastaid oskasid eestlased ise riideid teha, ilma et peaks mingi "teksaste" või muu säärase väljamaalt sisse toodud kraamiga eputama! ei ole mõtet jaurata teemadel et "väljamaaoma on odavam" või veelgi hullem argument - "mugavam"! meie riigi tulevik on ohus, ja sa raisk julged midagi viriseda?
  • sa julgesid endale auto osta? idioot oled? eestis elavad hobused, võta endale üks, kasvata ja hoolitse ta eest ja sõida sellega. hobune toodab sõnnikut kah, mille viid talumeestele ja saad kaalikaostul räiget alet. ja kunagi ammu toodeti tartus kah parajalt mahukaid sõiduriistu - siit leiad suurepäraseid näiteid.
  • mis välisreisid, mis puhkus soojal maal? sa oled eestlane. mine soomaale, naudi seda loodust, mis sa pärisid oma esivanematelt. hoolitse selle eest, vaata et liiga kuivaks ei läheks ja täna jumalaid, et sa ei pea palmi alla päikese eest peitu pugema või soolastes ookeanivetes haisid kartma.
  • facepuke EI ole eestlaste toode. meil on igasugu oma portaale - alates rate.ee'st ja lõpetades.. lõpetades.. no mõni veel kindlasti on! nahui sa trügid kuhugi .com-domeenidesse? .ee peaks täiesti piisav olema kõikidele sinu tegevustele. ostudeks on osta.ee, deitmiseks leiad delfis midagi, uudiseid saad tarbida kuskil õhtulehe saidil, kasiino on meil kah enda oma olemas, ja riigiasju saad alati lugeda eesti.ee (mis - otseloomulikult! võiks olla sinu veebilehitseja stardilehekülg)! eee, oot... eelistaeestimaist ise ka facepuke's reklaamib end? hmmmm, see on mingi viga, tegelt neid ei ole seal... see on provokatsioon, ma usun... eem... vahet pole, mitte-.ee domeenid on saatanast ja ohustavad meie tulevikku! (kurat see veebilehitseja jutt tuletas meelde, et tegelt internet võiks meil kah enda oma olla.. koos selle juurde käiva veebilehitsejaga.. ühe sõnaga seda peab mõtlema natuke veel, mis teha sellega)
  • lõpetagem välispankade teenuste kasutamise! kusagil on kindlasti mõni väike pank, mis on meie enda (ehk eestlaste) oma, ja mis pakub eestlastele ERITI häid protsente, teenuseid ja kõike muud. see on ju rõve mõelda, millist pappi need välispervod meilt välja pressivad ja kogu see raha läheb ju MUJALE! halloooo, ise ka mõistate mida teete?! iga pangaülekandega põhimõtteliselt ju saavad rõvedad mitte-eestlastest kapitalistid endale +1 õlu lubada!!!! kus mõistus on?!

tegelt ma usun et me kõik saame aru - igale mitte-eesti asjale leiab kohaliku alternatiivi. mõelda vaid, kui kõik eestis elavad inimesed hakkaksid AINULT eestis toodetud kaupa ja teenuseid ostma ja tarbima - meie riik laksuga jõuaks 5 kõige jõukama hulka ja üldse saabuks vaat et paradiis maale, ja meie tulevik oleks kindlustatud ja oht meie ühiskonnale oleks möödas! nii et, juhendid käes - TEGUTSEMA! möla aeg on möödas, peab T E G U T S E M A ! ! !

 

aamen.

Last changed: Apr 19 2010 at 08:39

Back

Coded with validXHTML, CSS and tested for WCAG Priority 2 Conformance.

Powered by Website Baker, design by gavjof